Sluneční děti

Sluneční děti patří spolu s Platinovými dětmi k tzv. Stvořitelským a Hvězdným dětem. Na Zemi přicházejí a rodí se zhruba od roku 2011. Zatím o nich vím velmi málo, ale ráda se podělím o těch pár zkušeností ze setkání s těmito úžasnými bytostmi.

Jaké jsou tedy SLUNEČNÍ DĚTI?

Jejich světlo je zářivé, jasné, plné, celistvé, silné. Jejich světlo je spíše bílé nebo bílé se zlatavými třpytkami - přesto není "zlaté", jak vnímáme svými smysly sluneční světlo. Jsou tvůrčí esencí naší centrální Hvězdy - Slunce. Působí a aktivně tvoří spíše na horizontále - směrem k vnějšímu světu, v praktické rovině. Jejich vyzařování je spíše mužské polarity. Nesou energii plného vědomí a úplného vědění. Jsou zdrojem čisté radosti, optimismu, naděje, hojnosti a lehkosti. Tvoří hravě a lehce, rychlostí myšlenky. Maji nevyčerpatelnou energii a vitalitu - něco jako perpetum mobile. Jsou silní, rychlí, přesto díky vyrovnanosti vnitřních polarit i klidní, vytrvalí.

 

Poznámka a pravidla pro kopírování článku:
„Pro www.detinovezeme.cz  napsala Daniela Viplerová. Tento článek v nezkrácené a neupravované podobě je možné volně kopírovat a dále publikovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka.“