O projektu

Děti Nové Země jsou projektem Planety - Matky Země. Patří mezi projekty Živoucí Knihovny Země. Jeho cílem je vytvoření a ukotvení vysokovibračních láskyplných podmínek potřebných pro příchod nové generace dětí a jejich harmonický vývoj v rodinách, ve společnosti, na Zemi. Zároveň tento projekt pomohl zrození Nového Vědomí Lidstva založeném na Lásce, Jednotě, Harmonii, Radosti a Hojnosti pro všechna pozemská stvoření.

Součástí božského poslání mé Duše je tento projekt uvádět v život a spolupracovat jak s Matkou Zemí a vyššími rovinami Vědomí, tak s přicházejícími dušemi Dětí Nové Země a jejich rodinami na vývoji Nové Země pro všechny. Jde o to spojovat se se spřízněnými Dušemi a vzájemně se podporovat, obohacovat, spolupracovat, sdílet své zkušenosti, učit se pracovat s novými energiemi a nástroji. Projekt DNZ přirozeným způsobem přitahuje další probuzené Duše z řad Pracovníků Světla, kteří patří k Projektu a nesou v sobě Klíče k realizaci některých jeho částí (různé formy vzdělávání, léčení, služba, praktická podpora tvoření a realizace Nové Země atd.). Tyto Klíče a světelné kódy se aktivují v každém tak, jak je to v souladu s jeho individuálním vývojem a načasováním a vynášejí postupně na světlo dávné talenty, moudrost a schopnosti potřebné pro naplnění Božského poslání Duše. Do tohoto společenství patří v současnosti několik desítek bytostí. Jsou mezi nimi budoucí i současní poradci, terapeuti, učitelé či lektoři, kteří pracují s dětmi, ale také budoucí i současní rodiče Dětí Nové Země a mnozí další, kteří se probouzejí do své Síly a nových rolí Tvůrců Nové Země. My všichni v této době procházíme vývojem a transformací spolu s Matkou Zemí a postupně se stáváme perleťovými, diamantovými a zlatými dětmi Nové Země. Stáváme se celistvými, silnými, plně vědomými, šťastnými a láskyplnými Bytostmi. Pokud    se chcete připojit, jste kdykoliv vítáni.

Vznik projektu

Celý projekt o přicházející nové generaci šťastných dětí mi přišel jako soubor vhledů a kvantově uspořádaných informací najednou během silné aktivační brány kolem 21. března 2008. Na tento den připadl Velký pátek velikonoční, úplněk a Jarní Rovnodennost. Byla jsem vyzvaná Matkou Zemí, abych se rozhodla, zda jsem připravená přijmout svou roli v tomto projektu a spolupracovat na procesu stvoření Nové Země a láskyplných životních podmínek pro děti. Cítila jsem v tom naději na změnu a vytvoření lepších podmínek pro život nás všech. Navíc mne vždy  zajímala a byla pro mne důležitá práce s malými dětmi, těhulkami, léčení vnitřního dítěte a harmonizace vztahů v rodině i v partnerství. Proto jsem na vlně nadšení ihned souhlasila a přijala vědomé rozhodnutí spolupracovat aktivně s Matkou Zemí na vývoji. Tehdy jsem ještě netušila, že součástí tohoto procesu bude velmi náročná očistná transformace a ztráta všeho známého, naprosté vykořenění ze Staré Země, všech nefunkční vztahů, vazeb a systémů založených na egu a strachu, totální přeměna a přeskládání  fyzického i energetického těla. Během toho náročného období tzv. mystické smrti jsem naštěstí měla velikou oporu nejen ve své rodině, ale také jsem našla nové přátele a objevila jsem Sílu Země a sdílení ženského kruhu. Po celý rok jsem také procházela řadou spontánních aktivací a zasvěcení pod vedením Matky Země, které tento proces urychlovaly a dovedly mne k přijetí a pochopení. Nakonec jsem spolu se zrozením Nové Země v prosinci 2008 prošla i já svým vlastním mystickým znovuzrozením.

Až s odstupem času si uvědomuji, že jsem během roku 2008 rozpouštěla a uzavírala svou rodovou karmu a v roce 2009 jsem dokončila karmický kruh, konečně se vrátila Domů a usadila se v Nové Zemi. Tyto možnosti kvantového osobního růstu jsou nyní dostupné a možné pro všechny, je to Cesta nás všech. Díky novým láskyplným energiím a účinným nástrojům, které po mocné očistě a Vzestupu Planety na Zem přicházejí, je možné tímto procesem procházet rychleji a s větší lehkostí. O své osobní zážitky, poznání, nástroje, aktivace, meditace se ráda podělím se všemi      připravenými lidmi, kteří jdou vědomě po této Cestě.

Moje role

Mým úkolem je přinášet nové poznání, aktuální informace, vysokovibrační aktivační energie a praktické nástroje, které vychází z mých vlastních prožitků v souvislosti s procesem Vzestupu. Mezi tyto nové a účinné nástroje určitě patří i kvantová astrologie, astrohry a další techniky, které předávám dál v rámci své školy kvantové astrologie. Své zkušenosti otevřeně sdílím také formou individuálních setkání a seminářů - kruhů Dětí Nové Země.

(Obsah této stránky je osobního charakteru a není dovoleno tento text nebo jeho část bez souhlasu autorky Daniely Viplerové volně kopírovat ani jinde publikovat k jakýmkoliv účelům. Děkuji za pochopení)